סט מקלחת מרובע

Ningbo Huanyu Sanitary Ware Co., Ltd היא יצרנית ויצואן מקצועית בסין. יש לו היסטוריה של יותר מ-20 שנה בתעשיית הפלסטיק ויותר מ-10 שנים בתעשיית הכלים הסניטריים. עברנו את הסמכת מערכת בקרת האיכות ISO 9002S בתחילת 1999. אנו מייצרים את כל המוצרים בסין. סדרת הכלים הסניטריים של המוצרים שלנו כוללים את הפריטים הבאים: ראש מקלחת, מקלחת יד, סט מסילות הזזה, תושבת מקלחת, צינור מקלחת, סט מקלחת מרובע, תושבת קיר למקלחת, אביזרי מקלחת, בידה למקלחת, אביזרי מקלחת ואמבטיה, ועסקאות מוצרים סניטריים אחרים באתר Made in China.

סט המקלחונים המרובע הוא סדרת מוצרים בסט המקלחונים שלנו. הכיכר שונה מהעיצוב העגול המסורתי. זה ימשוך לקוחות להפוך לדוגמניות עיצוב בשוק. 201 נירוסטה וטיפול בציפוי כרום גורמים למוצר להיראות מבריק יותר, עם סט מקלחון מרובע וברז מרובע, הוא ברמה גבוהה מאוד.

מצויד במכונות הזרקת פלסטיק חדשות הנשלטות על ידי מחשב; מערכות בדיקה מתוחכמות ומכונות אריזה שלפוחיות טובות, אנו מסוגלים לספק לך את המוצרים האיכותיים כנדרש. לגבי האריזה, אנחנו טובים באריזת שלפוחיות ובקופסאות צבע, כמובן, אנחנו יכולים להציע אריזה מיוחדת אם יש ביקוש ללקוחות. מערכות מקלחת מרובעות ארוזים בדרך כלל בקופסאות צבע או קופסאות לבנות. כיצרן, יש לנו את מרכז הדפוס שלנו, מהנדסים מנוסים מוכנים לבצע כל שינוי ושיפור שתבקשו על ידכם בזמן מהיר מאוד.
קנה מוצרים מהמפעל שלנו בשם Huanyu Sanitary Ware שהוא אחד מהיצרנים והספקים המובילים סט מקלחת מרובע בסין. האיכות הגבוהה שלנו סט מקלחת מרובע פופולרית בקרב אנשים שרוצים להשיג סחורה זולה. יש לנו יותר מדי מוצרים כדי לספק שירות סיטונאי. אתה יכול להיות סמוך ובטוח לקנות מחיר נמוך מהמפעל שלנו.