ראש מקלחת עליון קטן

Ningbo Huanyu Sanitary Ware Limited, יצרנית ויצואן מקצועית גבוהה בסין והיא נמצאת בקו הפלסטיק כבר למעלה מ-20 שנה ובתעשיית הכלים הסניטריים כבר יותר מ-10 שנים. קיבלנו הסמכה עם מערכת בקרת האיכות ISO 9002S בראשון של 1999. אנו מייצרים את כל מוצריה בסין. קווי כלים סניטריים של המוצרים שלנו כוללים כדלקמן: ראש מקלחת, ראש מקלחת עליון קטן, מקלחת יד, סטים של מסילות, מחזיקי מקלחת, צינור מקלחת, סט מקלחת, תושבת קיר למקלחת, אביזרי מקלחת, בידה למקלחת, אביזרי מקלחת ואמבטיה כמו גם סחר עם מוצרי כלים סניטריים אחרים באתר Made in China.

ראש המקלחת העליון הקטן הוא מוצר בגודל קטן יותר ממקלחת גשם. אופן השימוש וסוג השימוש זהים. יש לנו סגנונות שונים של ריבוע ועגול. ישנן שיטות יציאת מים חד פעמיות, שלוש פונקציות וחמש פונקציות. חומרי הגלם שלנו הם כולם פלסטיק ABS חדש, טיפול משטח מצופה כרום. ראש המקלחת העליון הקטן פופולרי מאוד בהודו, מקסיקו, איטליה ומדינות אחרות.

יש לנו את היכולת החזקה לפתח מגוון רחב של מוצרים חדשים בגדלים ומפרטים שונים ללקוחות מבוגרים שלנו עם אפשרויות שונות בדרישות שונות. האיכות הגבוהה של ראש מקלחת טופ קטן מובטחת על ידי טכנולוגיות מתקדמות, ציוד מודרני ובקרת איכות בכל שלב ייצור. עם חזון הניהול שלנו והמשך הצמיחה, המוצרים נמכרים היטב בשוק העולמי, שזכה למוניטין מצוין. העסק שלנו מתמחה במו"פ, OEM, ODM.
לך עם Huanyu, הבחירה הטובה ביותר שלך

קנה מוצרים מהמפעל שלנו בשם Huanyu Sanitary Ware שהוא אחד מהיצרנים והספקים המובילים ראש מקלחת עליון קטן בסין. האיכות הגבוהה שלנו ראש מקלחת עליון קטן פופולרית בקרב אנשים שרוצים להשיג סחורה זולה. יש לנו יותר מדי מוצרים כדי לספק שירות סיטונאי. אתה יכול להיות סמוך ובטוח לקנות מחיר נמוך מהמפעל שלנו.