תושבת קיר למקלחת

Ningbo Huanyu Sanitary Ware Limited, יצרנית ויצואן מקצועית גבוהה בסין והיא נמצאת בקו הפלסטיק כבר למעלה מ-20 שנה ובתעשיית הכלים הסניטריים כבר יותר מ-10 שנים. קיבלנו הסמכה עם מערכת בקרת האיכות ISO 9002S בראשון של 1999. אנו מייצרים את כל מוצריה בסין. קווי כלים סניטריים של המוצרים שלנו כוללים כדלקמן: ראש מקלחת, מקלחת יד, ערכות מסילות, מחזיקי מקלחת, צינור מקלחת, סט מקלחת, תושבת קיר למקלחת, אביזרי מקלחת, תושבת קיר למקלחת, בידה למקלחת, אביזרי מקלחת ואמבטיה וכן סחר עם מוצרים סניטריים אחרים באתר Made in China.

תושבת קיר למקלחת היא תושבת המותקנת ישירות על הקיר, היא מתאימה לממשק כללי למקלחת. ניתן לרכוש אותו עם ראשי מקלחת וצינורות מקלחת. יש לנו סגנונות רבים לבחירת הלקוחות. המחיר מאוד תחרותי. למוצרים כאלה יש מכירות טובות מאוד במדינות רבות.

יש לנו את היכולת החזקה לפתח מגוון רחב של מוצרים חדשים בגדלים ומפרטים שונים ללקוחות מבוגרים שלנו עם אפשרויות שונות בדרישות שונות. האיכות הגבוהה של תושבת קיר מקלחון מובטחת על ידי טכנולוגיות מתקדמות, ציוד מודרני ובקרת איכות בכל שלב ייצור. עם חזון הניהול שלנו והמשך הצמיחה, המוצרים נמכרים היטב בשוק העולמי, שזכה למוניטין מצוין. העסק שלנו מתמחה במו"פ, OEM, ODM.
לך עם Huanyu, הבחירה הטובה ביותר שלך.
קנה מוצרים מהמפעל שלנו בשם Huanyu Sanitary Ware שהוא אחד מהיצרנים והספקים המובילים תושבת קיר למקלחת בסין. האיכות הגבוהה שלנו תושבת קיר למקלחת פופולרית בקרב אנשים שרוצים להשיג סחורה זולה. יש לנו יותר מדי מוצרים כדי לספק שירות סיטונאי. אתה יכול להיות סמוך ובטוח לקנות מחיר נמוך מהמפעל שלנו.