סט מקלחת

Ningbo Huanyu Sanitary Ware Limited, יצרנית ויצואן מקצועית גבוהה בסין והיא נמצאת בקו הפלסטיק כבר למעלה מ-20 שנה ובתעשיית הכלים הסניטריים כבר יותר מ-10 שנים. קיבלנו הסמכה עם מערכת בקרת האיכות ISO 9002S בראשון של 1999. אנו מייצרים את כל מוצריה בסין. קווי כלים סניטריים של המוצרים שלנו כוללים כדלקמן: ראש מקלחת, מקלחת יד, ערכות מסילות, מחזיקי מקלחת, צינור מקלחת, סט מקלחת, תושבת קיר למקלחת, אביזרי מקלחת, בידה למקלחת, אביזרי מקלחת ואמבטיה וכן סחר עם מוצרי כלים סניטריים אחרים באתר Made in China.

לסט המקלחונים יש את מירב המוצרים בסט. הוא מכיל את כל המוצרים העיקריים שלנו, מקלחונים ידניים, מקלחונים עליונים, צינורות מקלחת, שאטף, ברזים וסוגריים למקלחת. כאשר לקוחות מקשטים בית חדש, הם יכולים לרכוש ישירות את סט המקלחת הזה. זה מאוד נוח, כל הצורות והאיכויות יתאימו בצורה מושלמת. כמובן, לקוחות יכולים גם להתאים סטים שונים לפי העדפותיהם.

יש לנו את היכולת החזקה לפתח מגוון רחב של סט מקלחונים חדש בגדלים ומפרטים שונים ללקוחות מבוגרים שלנו עם אפשרויות שונות בדרישות שונות. איכות המוצרים הגבוהה מובטחת על ידי טכנולוגיות מתקדמות, ציוד חדיש ובקרת איכות בכל שלב ייצור. עם חזון הניהול שלנו והמשך הצמיחה, המוצרים נמכרים היטב בשוק העולמי, שזכה למוניטין מצוין. העסק שלנו מתמחה במו"פ, OEM, ODM.
לך עם Huanyu, הבחירה הטובה ביותר שלך.
קנה מוצרים מהמפעל שלנו בשם Huanyu Sanitary Ware שהוא אחד מהיצרנים והספקים המובילים סט מקלחת בסין. האיכות הגבוהה שלנו סט מקלחת פופולרית בקרב אנשים שרוצים להשיג סחורה זולה. יש לנו יותר מדי מוצרים כדי לספק שירות סיטונאי. אתה יכול להיות סמוך ובטוח לקנות מחיר נמוך מהמפעל שלנו.