מסילה למקלחת

Ningbo Huanyu Sanitary Ware Limited, יצרנית ויצואן מקצועית גבוהה בסין והיא נמצאת בקו הפלסטיק כבר למעלה מ-20 שנה ובתעשיית הכלים הסניטריים כבר יותר מ-10 שנים. קיבלנו הסמכה עם מערכת בקרת האיכות ISO 9002S בראשון של 1999. אנו מייצרים את כל מוצריה בסין. קווי המוצרים הסניטריים שלנו כוללים כדלקמן: ראש מקלחת, מקלחת יד, מעקה מקלחת, מחזיקי מקלחת, צינור מקלחת, סט מקלחת, תושבת קיר למקלחת, אביזרי מקלחת, בידה למקלחת, אביזרי מקלחת ואמבטיה וכן סחר עם מוצרי כלים סניטריים אחרים אתר תוצרת סין.

מעקה המקלחת הינו מוצר פשוט להתאמת גובה המקלחון. בהשוואה לסט המקלחת, זה מאוד חסכוני. מתאים לדיור להשכרה. יש לנו יותר מ-30 סגנונות לבחירתך.

מצויד במכונת הזרקה חדשה הנשלטת על ידי מחשב; מערכת בדיקה מתקדמת ומכונת אריזת שלפוחיות טובה, נוכל לספק לך מוטות מקלחת איכותיים בהתאם לצרכים שלך. לגבי אריזות, אנחנו טובים באריזות שלפוחיות ובקופסאות צבע. כמובן, אם יש ללקוחות דרישות, אנחנו יכולים לספק אריזה מיוחדת. כיצרן, יש לנו את מרכז הדפוס שלנו, ומהנדסים מנוסים תמיד מוכנים לבצע כל שינוי ושיפור במהירות בהתאם לדרישות שלך.
קנה מוצרים מהמפעל שלנו בשם Huanyu Sanitary Ware שהוא אחד מהיצרנים והספקים המובילים מסילה למקלחת בסין. האיכות הגבוהה שלנו מסילה למקלחת פופולרית בקרב אנשים שרוצים להשיג סחורה זולה. יש לנו יותר מדי מוצרים כדי לספק שירות סיטונאי. אתה יכול להיות סמוך ובטוח לקנות מחיר נמוך מהמפעל שלנו.