צינור מקלחת

Ningbo Huanyu Sanitary Ware Limited, יצרנית ויצואן מקצועית גבוהה בסין והיא נמצאת בקו הפלסטיק כבר למעלה מ-20 שנה ובתעשיית הכלים הסניטריים כבר יותר מ-10 שנים. קיבלנו הסמכה עם מערכת בקרת האיכות ISO 9002S בראשון של 1999. אנו מייצרים את כל מוצריה בסין. קווי כלים סניטריים של המוצרים שלנו כוללים כדלקמן: ראש מקלחת, מקלחת יד, ערכות מסילות, מחזיקי מקלחת, צינור מקלחת, סט מקלחת, תושבת קיר למקלחת, אביזרי מקלחת, בידה למקלחת, אביזרי מקלחת ואמבטיה וכן סחר עם מוצרי כלים סניטריים אחרים באתר Made in China.

צינורות מקלחת מחולקים לצינורות נירוסטה וצינורות PVC, בשניהם ניתן להשתמש עם מקלחונים ובידה. חומר הגלם עמיד בפני קורוזיה, עמיד בטמפרטורות גבוהות וממשק כללי בינלאומי, מתאים לרוב מוצרי האמבטיה, האורך הוא בדרך כלל 1.2 מ'/1.5 מ'/ 1.8 מ', וניתן גם להתאמה אישית.

מצויד במכונות הזרקת פלסטיק חדשות הנשלטות על ידי מחשב; מערכות בדיקה מתוחכמות ומכונות אריזה שלפוחיות טובות, אנו מסוגלים לספק לך את צינורות המקלחת האיכותיים לפי הצורך. לגבי האריזה, אנחנו טובים באריזת שלפוחיות ובקופסאות צבע, כמובן, אנחנו יכולים להציע אריזה מיוחדת אם יש ביקוש ללקוחות. כיצרן, יש לנו את מרכז הדפוס שלנו, מהנדסים מנוסים מוכנים לבצע כל שינוי ושיפור שתבקשו על ידכם בזמן מהיר מאוד.
לך עם Huanyu, הבחירה הטובה ביותר שלך
קנה מוצרים מהמפעל שלנו בשם Huanyu Sanitary Ware שהוא אחד מהיצרנים והספקים המובילים צינור מקלחת בסין. האיכות הגבוהה שלנו צינור מקלחת פופולרית בקרב אנשים שרוצים להשיג סחורה זולה. יש לנו יותר מדי מוצרים כדי לספק שירות סיטונאי. אתה יכול להיות סמוך ובטוח לקנות מחיר נמוך מהמפעל שלנו.