ראש המקלחת

Ningbo Huanyu Sanitary Ware Limited, יצרנית ויצואן מקצועית גבוהה בסין והיא נמצאת בקו הפלסטיק כבר למעלה מ-20 שנה ובתעשיית הכלים הסניטריים כבר יותר מ-10 שנים. קיבלנו הסמכה עם מערכת בקרת האיכות ISO 9002S בראשון של 1999. אנו מייצרים את כל מוצריה בסין. קווי כלים סניטריים של המוצרים שלנו כוללים כדלקמן: ראש מקלחת, מקלחת יד, ערכות מסילות, מחזיקי מקלחת, צינור מקלחת, סט מקלחת, תושבת קיר למקלחת, אביזרי מקלחת, בידה למקלחת, אביזרי מקלחת ואמבטיה וכן סחר עם מוצרי כלים סניטריים אחרים באתר Made in China.

המוצר העיקרי שלנו הוא מקלחונים, המחולקים בעיקר למקלחת ידנית וראשי מקלחת עיליים. יש לנו מאות מוצרים לבחירתך. חומרי הגלם העיקריים הם פלסטיק ABS איכותי, עמידות בטמפרטורות גבוהות, ממשק אוניברסלי, מתאים לרוב המשפחות, אחריות לשנתיים. אם יש לך דרישות כגון טיפול רפואי, לחץ, חסכון במים, סינון וכדומה, מוזמן להתייעץ, ואנו מוכנים להעניק לך ייעוץ מקצועי.

יש לנו את היכולת החזקה לפתח מגוון רחב של מוצרים חדשים בגדלים ומפרטים שונים ללקוחות מבוגרים שלנו עם אפשרויות שונות בדרישות שונות. האיכות הגבוהה של ראש המקלחת מובטחת על ידי טכנולוגיות מתקדמות, ציוד חדיש ובקרת איכות בכל שלב ייצור. עם חזון הניהול שלנו והמשך הצמיחה, המוצרים נמכרים היטב בשוק העולמי, שזכה למוניטין מצוין. העסק שלנו מתמחה במו"פ, OEM, ODM.
לך עם Huanyu, הבחירה הטובה ביותר שלך

קנה מוצרים מהמפעל שלנו בשם Huanyu Sanitary Ware שהוא אחד מהיצרנים והספקים המובילים ראש המקלחת בסין. האיכות הגבוהה שלנו ראש המקלחת פופולרית בקרב אנשים שרוצים להשיג סחורה זולה. יש לנו יותר מדי מוצרים כדי לספק שירות סיטונאי. אתה יכול להיות סמוך ובטוח לקנות מחיר נמוך מהמפעל שלנו.