צינור מקלחת S.S

Ningbo Huanyu Sanitary Ware Limited, יצרנית ויצואן מקצועית גבוהה בסין והיא נמצאת בקו הפלסטיק כבר למעלה מ-20 שנה ובתעשיית הכלים הסניטריים כבר יותר מ-10 שנים. קיבלנו הסמכה עם מערכת בקרת האיכות ISO 9002S בראשון של 1999. אנו מייצרים את כל מוצריה בסין. קווי כלים סניטריים של המוצרים שלנו כוללים כדלקמן: ראש מקלחת, מקלחת יד, ערכות מסילות, מחזיקי מקלחת, צינור מקלחת, צינור מקלחת SS, סט מקלחת, תושבת קיר למקלחת, אביזרי מקלחת, בידה למקלחת, אביזרי מקלחת ואמבטיה כמו גם סחר עם מוצרים סניטריים אחרים באתר Made in China.

צינור מקלחת S.S, צינור נירוסטה מוצפן, יציקה בלחץ גבוה, נגד קורוזיה, חסין פיצוץ ודליפות. צינור פנימי PVC/EPDM איכותי, עמידות בטמפרטורה גבוהה, לא קל לעיוות ולסדוק. ממשק אוניברסלי בינלאומי, קל להתקנה ללא כלים.

יש לנו את היכולת החזקה לפתח מגוון רחב של מוצרים חדשים בגדלים ומפרטים שונים ללקוחות מבוגרים שלנו עם אפשרויות שונות בדרישות שונות. איכות המוצרים הגבוהה מובטחת על ידי טכנולוגיות מתקדמות, ציוד חדיש ובקרת איכות בכל שלב ייצור. עם חזון הניהול שלנו והמשך הצמיחה שלנו, צינור המקלחת S.S. נמכר היטב בשוק העולמי, שזכה למוניטין מצוין. העסק שלנו מתמחה במו"פ, OEM, ODM.
לך עם Huanyu, הבחירה הטובה ביותר שלך
קנה מוצרים מהמפעל שלנו בשם Huanyu Sanitary Ware שהוא אחד מהיצרנים והספקים המובילים צינור מקלחת S.S בסין. האיכות הגבוהה שלנו צינור מקלחת S.S פופולרית בקרב אנשים שרוצים להשיג סחורה זולה. יש לנו יותר מדי מוצרים כדי לספק שירות סיטונאי. אתה יכול להיות סמוך ובטוח לקנות מחיר נמוך מהמפעל שלנו.