סט מקלחת עגול

Ningbo Huanyu Sanitary Ware Co., Ltd היא יצרנית ויצואן מקצועית בסין. יש לו היסטוריה של יותר מ-20 שנה בתעשיית הפלסטיק ויותר מ-10 שנים בתעשיית הכלים הסניטריים. עברנו את הסמכת מערכת בקרת האיכות ISO 9002S בתחילת 1999. אנו מייצרים את כל המוצרים בסין. סדרת הכלים הסניטריים שלנו כוללת את הדברים הבאים: ראש מקלחת, מקלחת יד, סט מסילות שקופיות, תושבת מקלחת, צינור מקלחת, סט מקלחת עגול, תושבת קיר למקלחת, אביזרי מקלחת, בידה למקלחת, ציוד לאמבטיה ומוצרי אביזרי אמבטיה אחרים ב-Made in China אתר אינטרנט.

סט המקלחת העגול הקלאסי הוא חלק הכרחי משוק הכלים הסניטריים. המקלחון משמש בהכרח בעת אמבטיה, והוא מוצר האמבטיה שנעשה בו שימוש במשך הזמן הארוך ביותר במשפחה. לכן, יש צורך מאוד לבחור מקלחון איכותי וישים. . לסט המקלחונים העגול שלנו יש חיי מדף של עד שנתיים וחיי שירות של יותר מ-8 שנים.

יש לנו את היכולת החזקה לפתח מגוון רחב של סט מקלחונים עגול חדש בגדלים ומפרטים שונים ללקוחות מבוגרים שלנו עם אפשרויות שונות בדרישות שונות. איכות המוצרים הגבוהה מובטחת על ידי טכנולוגיות מתקדמות, ציוד חדיש ובקרת איכות בכל שלב ייצור. עם חזון הניהול שלנו והמשך הצמיחה, המוצרים נמכרים היטב בשוק העולמי, שזכה למוניטין מצוין. העסק שלנו מתמחה במו"פ, OEM, ODM.
לך עם Huanyu, הבחירה הטובה ביותר שלך.
קנה מוצרים מהמפעל שלנו בשם Huanyu Sanitary Ware שהוא אחד מהיצרנים והספקים המובילים סט מקלחת עגול בסין. האיכות הגבוהה שלנו סט מקלחת עגול פופולרית בקרב אנשים שרוצים להשיג סחורה זולה. יש לנו יותר מדי מוצרים כדי לספק שירות סיטונאי. אתה יכול להיות סמוך ובטוח לקנות מחיר נמוך מהמפעל שלנו.