מעקה מקלחת עגול

Ningbo Huanyu Sanitary Ware Limited, יצרנית ויצואן מקצועית גבוהה בסין והיא נמצאת בקו הפלסטיק כבר למעלה מ-20 שנה ובתעשיית הכלים הסניטריים כבר יותר מ-10 שנים. קיבלנו הסמכה עם מערכת בקרת האיכות ISO 9002S בראשון של 1999. אנו מייצרים את כל מוצריה בסין. קווי הכלים הסניטריים של המוצרים שלנו כוללים כדלקמן: ראש מקלחת, מקלחת יד, סטים של מסילות, מחזיקי מקלחת, צינור מקלחת, סט מקלחת, תושבת קיר למקלחת, אביזרי מקלחת, בידה למקלחת, מעקה מקלחת עגול אביזרי מקלחת ואמבטיה כמו גם סחר עם אחרים מוצרי כלים סניטריים באתר Made in China.

לגבי מעקה מקלחת עגול, יש לנו הרבה סגנונות שונים. הקלאסי ביותר הוא מוט "7" שמכרנו. ברשותנו שלושה סוגים של מסילות מקלחת הניתנות להתאמה אישית לפי דרישות הלקוח. הראשון הוא נירוסטה 201, מצופה כרום. השני הוא ציפוי כרום נירוסטה 304. החומר השלישי הוא פליז. ניתן גם להתאים את טיפול פני השטח.

מצויד במכונות הזרקת פלסטיק חדשות הנשלטות על ידי מחשב; מערכות בדיקה מתוחכמות ומכונות אריזה שלפוחיות טובות, אנו מסוגלים לספק לך את מעקה המקלחת העגול והאיכותי
כנדרש. לגבי האריזה, אנחנו טובים באריזת שלפוחיות ובקופסאות צבע, כמובן, אנחנו יכולים להציע אריזה מיוחדת אם יש ביקוש ללקוחות. כיצרן, יש לנו את מרכז הדפוס שלנו, מהנדסים מנוסים מוכנים לבצע כל שינוי ושיפור שתבקשו על ידכם בזמן מהיר מאוד.

קנה מוצרים מהמפעל שלנו בשם Huanyu Sanitary Ware שהוא אחד מהיצרנים והספקים המובילים מעקה מקלחת עגול בסין. האיכות הגבוהה שלנו מעקה מקלחת עגול פופולרית בקרב אנשים שרוצים להשיג סחורה זולה. יש לנו יותר מדי מוצרים כדי לספק שירות סיטונאי. אתה יכול להיות סמוך ובטוח לקנות מחיר נמוך מהמפעל שלנו.