ראש מקלחת עילי

Ningbo Huanyu Sanitary Ware Limited, יצרנית ויצואן מקצועית גבוהה בסין והיא נמצאת בקו הפלסטיק כבר למעלה מ-20 שנה ובתעשיית הכלים הסניטריים כבר יותר מ-10 שנים. קיבלנו הסמכה עם מערכת בקרת האיכות ISO 9002S בראשון של 1999. אנו מייצרים את כל המוצרים שלה בסין. קווי כלים סניטריים של המוצרים שלנו כוללים כדלקמן: ראש מקלחת, ראש מקלחת עילי, מקלחת יד, ערכות מסילות, מחזיקי מקלחת, צינור מקלחת, סט מקלחת, תושבת קיר למקלחת, אביזרי מקלחת, בידה למקלחת, אביזרי מקלחת ואמבטיה וכן סחר עם מוצרים סניטריים אחרים באתר Made in China.

ראש המקלחת העילי הוא המוצר העיקרי שלנו. יש לנו יותר מ-80 מוצרים בצורות שונות לבחירת הלקוחות. חיי המדף של המוצרים שלנו הם שנתיים, אך חיי השירות יכולים להגיע ל-5-10 שנים. ניתן לרכוש אותם בנפרד, וניתן להשתמש בהם גם עם זרועות מקלחת ועמודי מקלחת. חומרי הגלם המשמשים בכל הסגנונות הם פלסטיק חדש. לגבי טיפול פני השטח, הסגנונות הקלאסיים שלנו כולם מצופים בכרום, אבל אם אתה רוצה להתאים אישית, אנחנו יכולים גם לעשות את זה.

יש לנו את היכולת החזקה לפתח מגוון רחב של מוצרים חדשים בגדלים ומפרטים שונים ללקוחות מבוגרים שלנו עם אפשרויות שונות בדרישות שונות. איכות המוצרים הגבוהה מובטחת על ידי טכנולוגיות מתקדמות, ציוד חדיש ובקרת איכות בכל שלב ייצור. עם חזון הניהול שלנו והמשך הצמיחה שלנו, ראש המקלחת העליון נמכר היטב בשוק העולמי, שזכה למוניטין מצוין. העסק שלנו מתמחה במו"פ, OEM, ODM.
לך עם Huanyu, הבחירה הטובה ביותר שלך.
קנה מוצרים מהמפעל שלנו בשם Huanyu Sanitary Ware שהוא אחד מהיצרנים והספקים המובילים ראש מקלחת עילי בסין. האיכות הגבוהה שלנו ראש מקלחת עילי פופולרית בקרב אנשים שרוצים להשיג סחורה זולה. יש לנו יותר מדי מוצרים כדי לספק שירות סיטונאי. אתה יכול להיות סמוך ובטוח לקנות מחיר נמוך מהמפעל שלנו.