ראש מקלחת יד

Ningbo Huanyu Sanitary Ware Limited, יצרנית ויצואן מקצועית גבוהה בסין והיא נמצאת בקו הפלסטיק כבר למעלה מ-20 שנה ובתעשיית הכלים הסניטריים כבר יותר מ-10 שנים. קיבלנו הסמכה עם מערכת בקרת האיכות ISO 9002S בראשון של 1999. אנו מייצרים את כל מוצריה בסין. קווי כלים סניטריים של המוצרים שלנו כוללים כדלקמן: ראש מקלחת, ראש מקלחת ידני, ערכות מסילות מחליק, מחזיקי מקלחת, צינור מקלחת, סט מקלחת, תושבת קיר למקלחת, אביזרי מקלחת, בידה למקלחת, אביזרי מקלחת ואמבטיה וכן סחר עם כלים סניטריים אחרים מוצרים באתר Made in China.

ראש מקלחת ידני מחולקים בדרך כלל לפונקציה אחת, שלוש פונקציות וחמש פונקציות. חומרי הגלם העיקריים הם פלסטיק ABS איכותי, עמידות בטמפרטורות גבוהות, ממשקים אוניברסליים, מתאימים לרוב המשפחות, בתי המלון ואחריות לשנתיים. המוצרים שלנו עברו אימות זמן ושיפור מתמיד, וזכו להכרה על ידי לקוחות ונמכרו פופולריים בחו"ל.

ראש מקלחת ידני מצויד במכונות הזרקת פלסטיק חדשות הנשלטות על ידי מחשב; מערכות בדיקה מתוחכמות ומכונות אריזה שלפוחיות טובות, אנו מסוגלים לספק לך את המוצרים האיכותיים כנדרש. לגבי האריזה, אנחנו טובים באריזת שלפוחיות ובקופסאות צבע, כמובן, אנחנו יכולים להציע אריזה מיוחדת אם יש ביקוש ללקוחות. כיצרן, יש לנו את מרכז הדפוס שלנו, מהנדסים מנוסים מוכנים לבצע כל שינוי ושיפור שתבקשו על ידכם בזמן מהיר מאוד.
לך עם Huanyu, הבחירה הטובה ביותר שלך
קנה מוצרים מהמפעל שלנו בשם Huanyu Sanitary Ware שהוא אחד מהיצרנים והספקים המובילים ראש מקלחת יד בסין. האיכות הגבוהה שלנו ראש מקלחת יד פופולרית בקרב אנשים שרוצים להשיג סחורה זולה. יש לנו יותר מדי מוצרים כדי לספק שירות סיטונאי. אתה יכול להיות סמוך ובטוח לקנות מחיר נמוך מהמפעל שלנו.