סט מקלחת שטוח

Ningbo Huanyu Sanitary Ware Limited, יצרנית ויצואן מקצועית גבוהה בסין והיא נמצאת בקו הפלסטיק כבר למעלה מ-20 שנה ובתעשיית הכלים הסניטריים כבר יותר מ-10 שנים. קיבלנו הסמכה עם מערכת בקרת האיכות ISO 9002S בראשון של 1999. אנו מייצרים את כל מוצריה בסין. קווי כלים סניטריים של המוצרים שלנו כוללים כדלקמן: ראש מקלחת, מקלחת יד, ערכות מסילות מחליק, מחזיקי מקלחת, צינור מקלחת, סט מקלחת שטוח, תושבת קיר למקלחת, אביזרי מקלחת, בידה למקלחת, אביזרי מקלחת ואמבטיה וכן סחר עם כלים סניטריים אחרים מוצרים באתר Made in China.

צורת סט המקלחון השטוח היא שילוב של מרובע ועגול. ניתן להתאים לכל מקלחון והוא יתאים מאוד. העיצוב מצופה כרום של נירוסטה 201 יאריך את חיי המדף.

יש לנו את היכולת החזקה לפתח מגוון רחב של מוצרים חדשים בגדלים ומפרטים שונים ללקוחות מבוגרים שלנו בדרישות שונות בדרישות שונות. האיכות הגבוהה של מקלחון שטוח היא באיכות מתקדמת, כל טכנולוגיה ואיכות של סט מקלחון שטוח היא שלב ייצור מתקדם. עם חזון הניהול שלנו והמשך הצמיחה, המוצרים נמכרים היטב בשוק העולמי, שזכה למוניטין מצוין. העסק שלנו מתמחה במו"פ, OEM, ODM.
לך עם Huanyu, הבחירה הטובה ביותר שלך
קנה מוצרים מהמפעל שלנו בשם Huanyu Sanitary Ware שהוא אחד מהיצרנים והספקים המובילים סט מקלחת שטוח בסין. האיכות הגבוהה שלנו סט מקלחת שטוח פופולרית בקרב אנשים שרוצים להשיג סחורה זולה. יש לנו יותר מדי מוצרים כדי לספק שירות סיטונאי. אתה יכול להיות סמוך ובטוח לקנות מחיר נמוך מהמפעל שלנו.